تاسیس و پایه‌ریزی

انتشارات کارگاه کودک به مدیر مسئولی اکرم امینایی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ در زمینه انتشار کتاب برای کودکان و خردسالان، والدین و مراقبان کودکان خردسال، مربیان، معلمان، مدیران آموزشی و مدیران مراکز پیش دبستانی، کارشناسان و دست اندرکاران آموزش کودکان آغاز نموده است.

اهداف و خط‌مشی

انتشارات همواره کوشیده است بیشتر بر نشر کتاب هایی همت گمارد که بر اساس نیاز های جامعه و تجربه های مربیان در حوزه رشد و تکامل کودکان شکل گرفته اند و از: ایجاد انگیزه کتابخوانی، توانمند سازی جوامع محلی، ارتقای خانواده در راستای ایجاد محیطی شاد و امن برای کودکان و ضرورت آموزش های پیش دبستانی حمایت می نمایند.

تمامی کتابهای این انتشارات از سوی کارشناسان و متخصصان موسسه پژوهشی کودکان دنیا آماده سازی شده است.

انتشارات کارگاه کودک از معدود ناشرانیست که کتاب پارچه ای برای نوزادان منتشر مینماید. تمامی این کتاب ها بصورت دست دوز و بدون استفاده از هیچگونه چاپ و رنگ «که میتواند برای نوزادان مضر باشد» تهیه می گردند. محتوای این کتابها برگرفته از داستانهای ایرانی و با تکیه بر هویت ملی است.

برای آگاهی از تازه‌ترین کتاب‌های چاپ‌شده در انتشارات کارگاه کودک و همچنین آشنایی با دیگر کتاب‌های این انتشارات، می‌توانید به وب‌سایت انتشارات کارگاه کودک به آدرس: http://kargahekoodak.com/
سر بزنید و کتاب‌های مورد نظرتان را اینترنتی خرید نمایید.